Бізнес, Криптовалюти, Новини, Спільнота

Співзасновник Huobi Group, Ду Цзюн – метавсесвіт це гібрид реального і віртуального просторів

29 Липня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

До вашої уваги інтерв’ю співзасновника компанії Huobi Group, щодо Метавсесвіту та блокчейн технологій.

  • Про Метавсесвіт говорять у всьому світі, а традиційні компанії наввипередки, що ви бачите в майбутньому? Це схоже на науково-фантастичні фільми про світ аватарів, у якому насправді житимуть люди? Яким є ваш прогноз для Метавсесвіту на найближчі 5-10 років?

Повністю функціонуючого, схожого на життя метавсесвіту ще не існує, тому на цю мить ми можемо тільки описати, як воно може виглядати в найближчому майбутньому. Приблизна ідея полягає в тому, що метавсесвіт буде імерсивним інтернетом, який надасть людям ті ж можливості, що й у реальному світі, такі як вільне пересування, володіння та обмін товарами та активами. Крім того, це буде місце, де користувачі зможуть проводити час, взаємодіючи один з одним у будь-якому віртуально створеному місці.

Співзасновник Huobi Group, Ду Цзюн - метавсесвіт це гібрид реального і віртуального просторів - community, news, kryptovalyuta, businessСпівзасновник Huobi Group, Ду Цзюн - метавсесвіт це гібрид реального і віртуального просторів - community, news, kryptovalyuta, business

Цей гібрид реального і віртуального просторів дозволить людям грати в ігри, працювати, робити покупки, займатися спортом і спілкуватися в соціальних мережах, перебуваючи в фізичному місці, наприклад, вдома. Люди з усього фізичного світу зможуть зустрічатися в тому самому віртуальному місці. Вони могли б зустрітися на береговій лінії пляжу, створеного за допомогою цифрових технологій, де вони зможуть спостерігати захід сонця, вести бесіди та мати таке ж відчуття присутності один з одним, не виходячи з дому.

З метавсесвітом цілком імовірно, що багато дій в Інтернеті перейдуть від 2D-досвіду, такого як читання тексту або перегляд зображень та відео на екрані, до 3D-досвіду. Таким чином, замість того, щоб використовувати телефон для перегляду списків продуктів при здійсненні покупок, користувачі можуть ходити віртуальним магазином і переглядати продукти такими, якими вони є насправді. Ви не просто переглядаєте контент, ви є його частиною. Інша концепція – це технології доповненої реальності (AR), які переносять цифрові предмети та людей у фізичний світ за допомогою голограм. Вони рухатимуться, відчуватимуть і виглядатимуть як справжні люди, поєднуючи фізичний та цифровий світ.

Хоча ще надто рано визначати, чи виправдає метавсесвіт галас — і, чи справді він зможе надихати і провокувати людські емоції на тому ж рівні, що й природний і фізичний світ, — ми знаємо одне: він розсуває межі можливого. технології та соціальна взаємодія, а також перетворення футуристичних ідей на правдоподібну реальність.

  • З точки зору Huobi, як розуміється Metaverse? і як Huobi підходить до метавсесвіту? У Huobi є план, як не пропустити Метавсесвіт?

Huobi Global розглядає метавсесвіт як платформу для надання нам більш цікавого та унікального криптографічного досвіду, де ми можемо стати шлюзом між Web2 та Web3. Ми не просто ще одна біржа спотової торгівлі — ми пишаємося нашим різноманітним набором продуктів і послуг, а рекламні акції, які ми проводимо, спрямовані на те, щоб гейміфікувати торговий досвід і зробити його веселішим.

Huobi підтримує проєкти GameFi та метавсесвіту за допомогою інвестицій та лістингу токенів. У вересні 2021 року Huobi запустила фонд у розмірі 10 мільйонів доларів для інвестицій у нові GameFi проєкти.

За останній рік Huobi перерахувала токени, такі як Decimated (DIO), рольова онлайн-гра розрахована на багато користувачів в антиутопічнім метавсесвіту кіберпанку, і ERTHA, що дозволяє гравцям вивчати і досліджувати віртуальний світ, спеціалізуючись і збільшуючи силу своїх відповідних NFT і країни.

  • На думку багатьох експертів, блокчейн Метавсесвіту — це лише частина великої картини метавсесвіту, що ви про це думаєте?

Ми розглядаємо метавсесвіт як таку, що включає технології DeFi , NFT, Gamify і Virtual Reality (VR), а блокчейн служить економічним рівнем метавсесвіту.

Великі фірми вже заявили про свій намір приєднатися до битви метавсесвіту — і дуже значно. Facebook вклав 10 мільярдів доларів у свій підрозділ метавсесвіту та розраховує продовжити збільшувати свої інвестиції найближчими роками. Придбання Microsoft ігрового гіганта Activision за 68,7 мільярда доларів також широко розглядається як спроба домінувати не лише у просторі відеоігор, а й у метавсесвіті.

Не лише технічні фірми виявили інтерес до метавсесвіту — модні бренди Adidas та Prada стали партнерами для мистецького проєкту NFT у метавсесвіті; та інші подібні проєкти, як очікується, будуть оголошені наступного року.

Такі значні інвестиції в метавсесвіт, швидше за все, прискорять його запуск, і його потенціал для багатьох галузей, включаючи розваги, ігри та соціальні мережі, не можна ігнорувати.

  • NFT також став частиною створення метавсесвіту, де усі права власності ідентифікуються унікальним NFT. Як ви вважаєте, що це означає?

Ми очікуємо, що NFT, які вже є важливим аспектом індустрії блокчейнів, відіграватимуть важливу роль у метавсесвіті. NFT набирають популярності з кількох причин. Вони унікальні, оскільки мають право на цифрову власність, сприяючи ефективному функціонуванню торгових майданчиків. Вони також виконують важливу соціальну функцію, дозволяючи самовираженню, творчості та власності.

Щоб відзначити Рік Тигра у 2022 році, Huobi Global запустила в січні кампанію «Місячний Новий рік», в рамках якої ми просували метавсесвіт серед наших користувачів, роздаючи призи та винагороди на суму 100 мільйонів доларів. До них належать доступ до нових списків токенів метавсесвіту в Primelist, високоприбуткові продукти для управління активами в PrimeEarn і спеціальні розіграші наосліп у PrimeBox.

Ми також запропонували користувачам зареєструватися для отримання DID (децентралізованих ідентифікаторів) або персоналізованих віртуальних посвідчень у метавсесвіті, щоб вони могли отримати право на отримання унікальних аватарів NFT із зображенням тигра.

DID-ідентифікатори Huobi призначені для того, щоб бути точкою входу користувачів у метавсесвіт, надаючи їм точку доступу між Web2 та Web3. DID широко вважаються обов’язковою умовою для будь-кого, хто хоче увійти в метавсесвіт, не лише надаючи користувачеві доступ, але також записуючи та перевіряючи всю інформацію та дії у блокчейнах. DID пропонують користувачам безпеку, володіння та сумісність. Платформа Huobi NFT запустила свої власні DID наприкінці 2021 року, щоб надати обраним користувачам доступ до ексклюзивних випусків NFT, роздач та інших спеціальних переваг.

Рік, що настає, швидше за все, стане свідком свого роду «природного відбору» у просторі NFT: невдалі проєкти вийдуть з екосистеми, а проєкти з сильнішими спільнотами зміцняться.

  • Ігровий метавсесвіт здається привабливим для традиційного ринку, коли ряд брендів та компаній також входять у гру, щоб завоювати частку ринку, створюючи ігри та залучаючи клієнтів за допомогою ігор Метавсесвіту. Як ви вважаєте, чому вона така потужна? а тяжіння таке велике?

Поточна категорія токенів метавсесвіту крипто екосистеми складається в основному з децентралізованих ігор та ігрових віртуальних світів, які дозволяють користувачам володіти цифровими активами та власністю через NFT. Користувачі можуть навіть заробляти за допомогою моделей Play-to-Earn (P2E), і хоча такі ігри, як Sandbox, можуть здатися мультяшними і навіть дитячими, ці світи насправді містять багато важливих компонентів, які буквально нададуть будівельні блоки для «цілком захопливої» альтернативної реальності.

Ігри дозволяють гравцям зустрічатися з іншими, організовувати віртуальні заходи, створювати нові речі, монетизувати свої активи та використовувати децентралізовані програми. Наприклад, в цей час геймери можуть відвідувати віртуальні вечірки, створювати власні NFT-галереї для загального доступу та ходити до казино у цих паралельних всесвітах. Крім того, завдяки їх відкритому вихідному коду та децентралізованому характеру будь-який розробник може створювати нові програми та контент усередині ігор для задоволення потреб існуючих спільнот.

Ми бачимо, що ігри, безумовно, відіграли значну роль у залученні маси людей на борт поїзда метавсесвіту. Це один із небагатьох способів розважатися, інвестувати та заробляти одночасно, тому він, ймовірно, залишиться тут і, ймовірно, стане центральним елементом на наступному етапі розвитку Інтернету.

  • Звідси, як ви вважаєте, ми ясно побачимо перевагу блокчейна і криптографії у майбутньому, коли метавсесвіт сформується чіткіше і глибоко проникне у життя?

Як уже згадувалося, блокчейн служить економічним рівнем метавсесвіту, а також є технологією, що використовується для харчування криптовалют та NFT. Метавсесвіт буде побудований на Web3, який складатиметься з децентралізованих додатків з підтримкою блокчейну, що підтримують віртуальну спільноту.

Ми віримо, що блокчейн і криптовалюта відіграватимуть ще більшу роль у нашому житті, коли метавсесвіт все більше вкорениться в нашому суспільстві та житті.

  • Яка ваша думка про розвиток технології блокчейну та криптографії до нинішньої хвилі Metaverse/NFT? Яку користь це приносить спільноті, учасникам Метавсесвіту? Що, якщо технологія не відповідає критеріям, яких прагне метавсесвіт?

Технологія блокчейна (і, відповідно, криптовалюта) допомогла змінити та перевизначити майбутнє фінансів, охопивши набагато більше людей у порівнянні з традиційною фінансовою системою.

Воно має:

Фінансові продукти та послуги стали доступнішими завдяки нижчому вхідному бар’єру для інвестицій. Маючи всього пару доларів, можна інвестувати в будь-які види фінансових продуктів відповідно до своєї схильності до ризику, що дає кожному можливість створити власний стан і зрештою досягти фінансової доступності.

Допомагав людям монетизувати свою роботу та досвід (наприклад, ігри), щоб поповнити дохід, що скорочується, через інфляцію і пандемію.

Підвищення ефективності транзакцій та мінімізація витрат шляхом усунення посередників у таких процесах, як грошові перекази.

Залучення інтересу з боку багатьох демографічних груп за межами традиційного фінансового сектору, впровадження інноваційних ідей та нових можливостей.

Залучення та об’єднання спільноти за допомогою управління проєктом.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu