Гроші, Книги, Новини

7 книг про особисті фінанси, що будуть корисні для фрілансерів

21 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Ми витрачаємо багато свого часу на соцмережі та перегляд відеороликів на YouTube. Але водночас знаємо, що справжні знання можна почерпнути тільки в книгах. Навіть ті, які стосуються не менш важливого аспекту в нашому житті – грошей. Ми в UAspectr підготували для вас список з 7 книг про особисті фінанси, які будуть користі для кожного (а для фрілансера – тим паче).

1. «Багатий тато, бідний тато», Роберт Т. Кіосакі, Шерон Л. Лектер

Роберт Кіосакі – інвестор, підприємець, фінансовий оглядач на Yahoo Finance.

У своїй книзі він описує закони, що дозволяють змусити гроші працювати на себе. Він упевнений, що кожен з нас працює заради грошей, по суті – на них, через відсутність фінансової грамотності.

2. «Не втрать! Про що змовчав “тато” Кіосакі?», Ісаак Бекер

Книга являє собою зібрання корисних порад професійного фінансового консультанта. Вона про те, як збільшити свій добробут. Підійде для тих, хто планує робити великі вкладення. Автор докладно пояснює плюси та мінуси різних інструментів збереження та інвестування грошей: депозитів, облігацій, акцій, страхування і фондів.

3. «Психологічні пастки грошей», Гері Бєльський, Томас Гіловіч

Хороший заробіток – це ще не все. Потрібно вміти розумно розпоряджатися своїми грошима. Кожен з нас робить помилки, які призводять до нерозумних витрат. У книзі пояснюється, як емоції, поведінка і соціум впливають на прийняття фінансових рішень. Знання поведінкової економіки допоможуть вам контролювати себе і свої витрати.

4. «Гаманець або життя. Ви контролюєте гроші або гроші контролюють вас», Вікі Робін, Монік Тілфорд і Джо Домінгес

Книга, яка допоможе усвідомлено контролювати гроші та змінити до них ставлення. Ви перестанете жити заради них, навчитеся керувати особистими фінансами. Ця книга просто необхідна тим, хто прагне свідомо керувати ресурсами.

Вона допоможе вам почати збирати гроші та позбутися від боргів; переглянути своє ставлення до матеріального; берегти особисті кошти.

5. «Таємна мова грошей. Як приймати розумні фінансові рішення», Девід Крюгер

Багато грошей – це добре. Але це і тягне за собою фінансові проблеми. Ми витрачаємо більше, ніж можемо собі дозволити, лаємося і засмучуємося через гроші, робимо безглузді покупки. Автор книги розповідає, як виробити здорове відношення до грошей і грамотно ними розпоряджатися. Підійде тим, хто хоче поліпшити фінансовий стан, але не розуміє, з чого почати.

6. «Коли грабувати банк та інші лайфхаки», Стівен Дж. Дабнер, Стівен Д. Левітт

У цій книзі автори у властивій їм легкій гумористичній манері розбирають проблеми світової економіки на найнесподіваніших і смішних прикладах.

Чому споживання креветок постійно зростає? Яка насправді користь від імпортозаміщення? Як заради фінансової вигоди пов’язати екологію і борделі? Чому ми піддаємося стадному почуттю? Про все це автори пишуть коротко і по-дружньому.

7. «Особисті статки: Примножувати, захищати, розпоряджатися», Стюарт Лукас

Багатьом з нас знайома проблема: відсутність довгострокової стратегії та вміння грамотно розпоряджатися наявними засобами. У підсумку ми, отримавши гроші за великий проєкт, спускаємо все, і потім живемо на сухарях до наступного разу.

Автор книги розповідає читачам, як примножити капітал, захистити свої статки, інвестувати без втрат, вибрати консультанта та уникнути багатьох помилок при плануванні. Всі поради засновані на особистому досвіді автора.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu