Бізнес, Новини, Поради

Найкращі платні та безкоштовні онлайн-курси для підприємців, які прокачають ваш бізнес

07 Вересня, 2020

Нові реалії створюють нові можливості. Уже багато послуг надаються онлайн – тепер цим нікого не здивуєш. Зокрема, це стосується й освіти. Безсумнівно, у такого формату є величезні переваги: ви можете займатися в будь-який день і зручний час, можете навчатися в будь-якій точці світу, у будь-якого фахівця. Якщо ви ще не пробували подібний формат, то саме час почати.

Marketer.ua розповів про корисні онлайн-курси для підприємців. Ми в UAspectr ділимося корисною добіркою з вами.

Найкращі платні та безкоштовні онлайн-курси для підприємців, які прокачають ваш бізнес - porady, news, businessНайкращі платні та безкоштовні онлайн-курси для підприємців, які прокачають ваш бізнес - porady, news, business

Коли ви власник своєї справи, то доводиться бути універсальним солдатом: розуміти ази юриспруденції, бухгалтерії, бути маркетологом і менеджером.

Особливо все це важливо, коли ви тільки підприємець-початківець, який не може собі дозволити утримувати безліч співробітників.

1. Excel + Google Таблиці

Excel + Google Таблиці до PRO

Найбільшою популярністю користуються курси по роботі з Excel і Google документами. Такі програми й правда значно полегшують роботу. Якщо вам потрібно складати складні звіти, прогнози, створювати макроси та скрипти, а також вважати рентабельність проєктів, то це те, що вам потрібно.

Курси Excel для бізнесу (PRO)

Якщо ж ви володієте базовими навичками та просто хочете їх удосконалити повною мірою, то ці курси для вас. Всього за кілька місяців ви станете справжнім професіоналом і зможете самостійно вести справи на підприємстві.

Excel для початківців

Також ви можете отримати загальні, базові знання безкоштовно.

2. PowerPoint

Магія PowerPoint – вміти привернути увагу людей – один з найнеобхідніших навичок. Ви навчитеся створювати презентації для кожного: клієнтів, інвесторів або колег. Зможете довести свою експертність, зрозумієте, як структуровано подавати думки та візуалізувати ідеї.

Викладач курсу справжній «супермен», який працював маркетологом в Microsoft і запускав Windows 10 і Office 2016 Україна. Керував рекламними проєктами на мільйони гривень, і має досвід публічних виступів на форумі маркетинг-директорів.

Ну що, у вас ще залишилися сумніви?

Presentation skills: Designing Presentation Slides

Але якщо ви відчуваєте в собі сили, впевнені у своїй креативності, то можете заповнити прогалини в знаннях за допомогою платформи Coursera, за копійки або взагалі безкоштовно. Але повинна засмутити тих, хто не володіє англійською: тут вам буде досить складно без неї.

3. Фінанси

Фінанси для нефінансистів

Фінансову грамотність давно пора б викладати ще зі школи. А поки така можливість є не скрізь, то доводиться довго «набивати шишки», або можна полегшити собі життя, пішовши на курси.

Оцінка ризиків, формування бюджету, аналіз доходів/витрат, підрахунок рентабельності та оборотності активів – це далеко не все, що ви можете дізнатися на цих курсах.

Такі знання будуть корисними абсолютно кожному, а підприємцю тим більше.

Основи фінансової грамотності

Ці хлопці посіли друге місце на Міжнародному конкурсі онлайн-курсів EdCrunch Award OOC-2017 номінації «Кращий курс з точки зору залучених експертів».

І це не єдиний їх плюс: всі 29 лекцій вони зробили безкоштовними, і так, сертифікат у вас теж буде.

4. Digital marketing

Digital Marketing – ви можете бути приголомшливим менеджером, справжнім профі своєї справи, але не вміти «продавати» себе і свій продукт. Ось в цьому випадку і знадобляться знання у сфері маркетингу.

Вміти «смачно» подати товар або послугу – запорука успішного початку. Ви можете навіть не представляти яку роль в розвитку вашого бізнесу може зіграти правильно підібрана фотографія і текст.

Тут зібрані одні з кращих у своїй справі, люди, які зробили великий внесок у розвиток таких компаній, як Цитрус, Fedoriv agency, Яндекс, Розетка, Avon тощо.

Якщо ви хочете створити новий бренд або підвищити впізнаваність існуючого, то ці курси мають абсолютно все, що буде потрібно для роботи. Ви навчитеся запускати нові продукти, проводити ребрендинг, створювати ефективні рекламні кампанії, бути Богом в створенні текстів, що продають та відео\фото, будете розбиратися в тонкощах SEO-оптимізації та багато іншого.

Основи всього маркетингу

І за традицією – безкоштовний курс. Але в цей раз я не буду залишати посилання на якийсь конкретний сайт, а залишу вам цілу скриню скарбів. Тут представлено 50 безкоштовних онлайн-курсів, відеолекцій і книг з маркетингу. Хочете дізнатися про те, як створювати ефективні посадочні сторінки? Так будь ласка! Або вас цікавить розробка email-стратегії? Теж є.

У цій «скрині» зібрана буквально вся база для старту роботи. Навіть є ризик, що вас це настільки захопить, що ви самі захочете стати маркетологом.

5. Управління командами

Управління командами від Skillbox. Отже, ви керівник команди, вітаю, але це ще не успіх. Чи можете ви ставити завдання так, щоб вас розуміли з першого разу, правильно делегувати ці завдання, організувати процес, який не буде виходити за рамки дедлайну, мотивувати своїх підлеглих і згладжувати конфлікти між ними? Як бути продуктивним і не противним босом? У цьому курсі ви зможете знайти для себе відповіді на всі ці питання.

Також вважаю гідним уваги аналогічний курс від компанії Laba.

Розвиток емоційного інтелекту

Важливим є розвиток емоційного інтелекту, а саме: здатності керувати своїми емоціями, розпізнавати наміри та мотивацію інших, бути більш емпатичним.

Саме поняття з’явилося завдяки нездатності традиційних тестів інтелекту передбачити успішність людини в кар’єрі та житті. Тому що тести на IQ не оцінюють здатність людини до результативної взаємодії з іншими людьми, заснованому на емоційних зв’язках, і до ефективного управління власними емоціями.

Курс Inspiring Leadership through Emotional Intelligence підкаже як контролювати свої реакції, уникати стресу і дивитися на речі в позитивному ключі, і звичайно ж він безкоштовний.

Як бачите, існує невичерпне море інформації, як платної, так і безкоштовної, лише інвестуйте час. Ваш успіх залежить тільки від вас, забудьте про «долю» і починайте діяти. Успіхів!

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu