Гроші, Життя, Новини

4 поради для тих, хто хоче перестати працювати протягом п’яти років

06 Жовтня, 2020

Австралійський блогер і бізнес-консультант Тім Деннінг в блозі на Medium розповів, як йому вдалося заробити достатньо грошей, щоб піти з постійної роботи. Він поділився порадами, які допомогли йому досягти такого результату.

Я працював у фінансовій індустрії та витратив роки на вивчення активів, особливо цифрових. Досвід і знання допомогли мені заробити стільки грошей, щоб не ходити в офіс. Люди часто запитують, як мені вдалося кинути роботу: вони думають, що я знаю багато секретів, які можуть змінити їх життя. Ось чотири поради, які допомогли мені.

Інвестуйте гроші, а не зберігайте їх

Зберігати гроші нерозумно. Якщо ви це робите, інфляція з’їсть всі ваші заощадження. Ви заробляєте, коли інвестуєте в активи. Вивчайте фінансовий ринок: акції, облігації, нерухомість, золото, цифрові валюти. Відкладайте частину грошей і постійно інвестуйте їх, а паралельно вивчайте нові способи заробітку.

Розберіться, як влаштована економіка

Уряди друкують гроші, щоб погашати держборг, боротися з рецесіями та фінансувати війни. Коли вони це роблять, то знижують купівельну спроможність зароблених вами грошей.

Купівельна спроможність – це кількість товарів і послуг, яку можна купити за певну суму. Чим більше уряд друкує грошей – тим менше товарів ви можете придбати за одну і ту ж суму. Щоб захистити свої гроші, варто дізнатися, як працює економіка і які інструменти фінансового ринку можна використовувати для збереження капіталу.

Вчіться на помилках – навіть якщо втратили всі гроші

Заробити багато грошей, а потім все втратити може бути корисним уроком. Важливо не тільки заробляти, але і вміти поводитися з грошима, а також зберігати психологічну стійкість.

На тлі розвитку інтернет-технологій підприємці можуть швидко розбагатіти за допомогою онлайн-магазинів і сервісів. Але великі та швидкі гроші здатні негативно позначитися на моральному та емоційному стані людини. Він може перестати спілкуватися з сім’єю, бездумно витрачати гроші, грубити оточуючим, нешанобливо ставитися до більшості людей.

Однак іноді бізнес можна втратити через одне невірне рішення. Тоді доведеться відмовитися від дорогих машин і ресторанів, влаштуватися на роботу за оголошенням і навчитися економити на всьому. Це травмує, але цінний досвід, який можна використовувати для подальшого розвитку.

Які уроки можна винести з втрати великих грошей:

  • вивчайте способи інвестування, щоб не залежати від одного джерела доходу. Застосовуйте знання на практиці;
  • сформуйте фінансову подушку безпеки на рік вперед – так ви не залишитеся без засобів до існування, навіть якщо звільнитеся або втратите бізнес;
  • працюйте над собою і вчіться вибудовувати відносини з людьми – тоді ви зможете розраховувати на підтримку у важкій ситуації;
  • навчитеся цінувати прості речі: сімейні зустрічі, спілкування з партнером, відпочинок на природі;
    відчуйте, як це – не бігати за грошима. Зосередьтеся не на грошах, а на користі для інших людей, в тому числі потенційних клієнтів.

Станьте творцем

Сьогодні кожна людина може заробляти за допомогою своїх навичок. Почніть робити власний контент, розповідайте людям історії, показуйте їм світ з різних сторін. Це можуть бути тексти, фотографії, подкасти, відео, ілюстрації. Визначте, що ви можете робити та запропонуйте свій продукт аудиторії. Так ви отримаєте джерело доходу, навіть якщо у вас не буде постійної роботи.

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu