Бізнес, Життя, Новини, Підприємництво

Несподівані уроки 2020: шість CEO поділились незвичними висновками

19 Січня, 2021

Попри серйозні зміни та втрати, минулого року ми отримали багато уроків. І власники бізнесу не стали винятком. Шість CEO розповіли про незвичайні висновки, які вони зробили у 2020 році. Деякі з них змінили погляд на діяльність своєї компанії, а інші – заново розставили життєві пріоритети.

Ден Спрингер, CEO DocuSign

«Виявилося, що я більший екстраверт, ніж припускав. Мені було важко без щоденних зустрічей з колегами в офісі та особистих знайомств з новими співробітниками. Я навчився відтворювати звичні взаємодії у віртуальному просторі, щоб це компенсувати».

Несподівані уроки 2020: шість CEO поділились незвичними висновками - entrepreneurship, news, zhyttya, businessНесподівані уроки 2020: шість CEO поділились незвичними висновками - entrepreneurship, news, zhyttya, business

Джефф Маджіонкальда, CEO Coursera

«Я дізнався, наскільки продуктивною може бути віддалена робота, і це повністю змінило Coursera. Ми ніколи не повернемося до колишнього формату. До пандемії я вважав, що особиста взаємодія відіграє вирішальну роль у створенні інновацій та забезпеченні гнучкості. Дистанційна робота мінімізує вплив зовнішнього вигляду і місцеперебування членів команди.

Однак особисте спілкування все ще має важливе значення, і такі інструменти, як Zoom і Google Docs, дозволяють зустрічатися віч-на-віч і спільно працювати над документами. Багатьом співробітникам також сподобалася гнучкість такого формату. Дистанційна робота – довгогральна тенденція, і я з нетерпінням чекаю можливість створити сильну віртуальну команду Coursera після пандемії».

Джулі Борнштейн, CEO The Yes

«Я усвідомила, що ми ходимо на роботу не тільки для того, щоб працювати. Так само як і не відправляємо дітей в школу тільки для того, щоб вони вчилися. І не обідаємо в ресторанах тільки заради їжі. Взаємодія з іншими членами суспільства важлива для нашого здоров’я, навіть попри те, що технології досягли такого рівня, при якому нам не потрібно кудись йти».

Джоел Флорі, CEO VSCO

«Цей рік став справжнім випробуванням терпіння і стійкості. І хоча я вірю, що з кожної труднощі можна винести урок, цей рік точно увійде в історію. Деякі тижні здавалися довгим днем, де один дзвінок в Zoom змінював інший. Мені подобається влаштовувати дружні та ділові зустрічі в ресторанах, а відсутність можливості це зробити стало неприємним потрясінням. Але все ж ми впоралися. Саме цю стійкість у 2020 році я запам’ятаю найбільше.

У 2021 році я планую налагодити більш тісні зв’язки зі співробітниками VSCO і близькими людьми. Колеги і сім’я допомогли мені пережити минулий рік, і саме в них я хочу вкладатися ще більше в новому».

Енріко Фрезза, CEO Peace Out Skincare

«Я вперше керував колективом з понад 20 осіб. До пандемії я був впевнений, що знаю силу командної роботи. Однак як тільки вона почалася, наші співробітники неймовірно швидко об’єдналися, щоб розробити та реалізувати абсолютно нову стратегію для бізнесу.

Спостерігаючи за тим, як персонал створював нові правила гри, які привели до подальшого зростання, я усвідомив, що книги не збрехали: основа успіху будь-якої компанії лежить в командній роботі».

Прісцілла Цай, CEO Cocokind

«Нам потрібен запасний план для запасного плану! Наша компанія завжди добре адаптувалася до змін, але цей рік показав, що обставини можуть повністю змінитися буквально за один день. Тому нам потрібно підготуватися набагато краще».

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu