Бізнес, Інвестиції, Новини, Підприємництво, Стартапи

Flyer One Ventures: український венчурний фонд Genesis Investments провів ребрендинг.

06 Вересня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Венчурний фонд Genesis Investments стає Flyer One Ventures, щоб нове позиціювання і назва краще відображали цінності й інвестиційну стратегію фонду.

Венчурний фонд IT-холдингу Genesis з’явився у 2018 році. За цей час, фонд інвестував $20 млн у 24 стартапу з України, США, Литви, Естонії та Грузії. Спільно з Genesis Investments, в раундах брали участь відомі інвестори, в тому числі a16z, EBRD, Greysoft, 500Startups, Startup Wise Guys, Vendep, Innovestor, Howzat Ventures, а також бізнес-ангели з Bolt, Verv, Pipedrive і Rovio.

Flyer One Ventures: український венчурний фонд Genesis Investments провів ребрендинг. - startups, entrepreneurship, news, investytsiyi, businessFlyer One Ventures: український венчурний фонд Genesis Investments провів ребрендинг. - startups, entrepreneurship, news, investytsiyi, business

Новий бренд допоможе краще доносити цінності та філософію, сформовані за три роки: практики інвестують в практиків. Тут вірять в людей, які своїми руками й розумом створюють продукти, і допомагають їм.

Flyer One Ventures: український венчурний фонд Genesis Investments провів ребрендинг. - startups, entrepreneurship, news, investytsiyi, business

Команда Flyer One Ventures

Ребрендинг провели внутрішніми силами фонду. Назва Flyer One Ventures співзвучно з назвою першого літального апарату у світі, який зробили брати Райт – Flyer 1.

«Брати Райт – практики, а не теоретики. Ця концепція чітко відображає позиціонування фонду. Політ братів Райт – це про перспективу і відстані. Як в прямому сенсі (метри, які вони пролетіли), так і в переносному (прогрес). Цю ідею відображає прямокутна фігура в дизайні »- коментують ребрендинг представники тепер уже Flyer One Ventures.

Серед стартапів, які також проінвестував Flyer One Ventures: Allset, Liki24, Mate academy, AllRight, IntellectoKids, VOCHI, PromoRepublic і RedTrack.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu