Життя, Лайфхак, Новини

Шлях мінімалізму: 16 способів стати щасливішими, володіючи меншим

06 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Спосіб життя мінімаліста має на увазі використання менших ресурсів – як в матеріальному, так і духовному плані. Це особливо привабливо в епоху активного споживання та інформаційного шуму: відмова від зайвого не тільки дає відпочити, а й робить нас щасливішими.

Позбутися від зайвого

Продайте або подаруйте одяг, який ви давно не носите, позбудьтесь, нарешті, від дитячих речей, якими напевно ніколи не скористаєтеся і почніть купувати тільки потрібне.

Споживайте менше розважального контенту

Намагайтеся робити щось самі замість того, щоб проводити години переглядаючи ТВ-програми, ток-шоу і граючи у відеоігри. Працюйте над собою, своїм життям і своїми відносинами.

Організуйте місце для зберігання

Якщо тільки це не предмети декору, у вас повинно бути місце щоб все зберігати. Залишайте полку, замовте шафу або позбудьтеся від усього. Якщо у речі немає місця, див. пункт 1.

Плануйте свій час

Щоб мати більше часу, вам необхідно взяти його під контроль. Якщо ви хочете менше працювати, але при цьому щось створювати і в цілому стати ефективнішими, тоді складіть розклад дня і план.

Оцінюйте економічні та тимчасові витрати

Думайте про покупки в контексті своєї праці. Футболка обійдеться в X годин роботи, телевізор – в Y годин, а підписка на Netflix коштує вам Z годин в місяць. Без чого ви могли б прожити? Скільки годин на місяць це заощадило б вам? Скільки додаткових грошей ви б заробили?

Робіть покупки з розумом

Складіть список і купуйте тільки те, що в ньому зазначено. Беріть речі з нижньої полиці, так як вони найдешевші. При покупці чого-небудь шукайте схожі небрендові товари або купуйте старі.

Використовуйте передплачену банківську карту замість кредитної

Якщо грошей на покупку немає, не варто її здійснювати. На передплачену карту необхідно спочатку покласти гроші, перш ніж їх витрачати.

Вчіться у інших

Існують сотні та тисячі чудових постів про мінімалізм. Шукайте людей, які успішно ведуть такий спосіб життя.

Прочитайте «Як працювати по 4 години на тиждень» Тімоті Феррісса

Це чудова книга для тих, у кого є робота, яку вони не можуть кинути, і приголомшливе читання для тих, хто хоче скоротити свій робочий день.

Дотримуйтесь «правила 5 хвилин»

Якщо ви хочете зробити щось легким і звичним, робіть це 5 хвилин кожен день. Забирайтеся протягом 5 хвилин, мийте посуд протягом 5 хвилин, займайтеся спортом протягом 5 хвилин, гуляйте протягом 5 хвилин і читайте протягом 5 хвилин.

Найчастіше це буде займати більше часу, але лише 5 хвилин достатньо, щоб виробити звичку, яка значно поліпшить ваш спосіб життя.

Дізнайтеся про пасивний дохід

Нехай ваші гроші працюють на вас, і вам не доведеться працювати зовсім. Досить часто люди могли б заробляти багато грошей, якби знали як. Для цього існують книги, статті та тонна ресурсів. Знайдіть їх і застосовуйте.

Витрачайте гроші на враження, а не на речі

Речі – явище тимчасове, а враження залишаться з вами на все життя. Крім того, вчені з’ясували, що життя, насичене новим досвідом, робить нас щасливішими.

Медитуйте

Очистіть свій розум і переконайтеся, що він підтримує вас, а не заважає, адже саме розумова діяльність забирає у нас багато часу і енергії кожен день.

Пийте більше води

Звучить очевидно, але вода – найкращий спосіб очистити організм. Вона заряджає енергією, зберігає здоров’я, і ​​вона завжди під рукою на відміну від інших напоїв.

Навчіться розважати себе самі

Так ви зможете остаточно розпрощатися з відносинами, які вам більше не потрібні та лише засмучують вас. Коли ви самі собі найкращий друг і знаєте, що змушує вас діяти, сміятися і рости, ви отримуєте багато свободи, щоб жити так, як подобається вам.

Просто дійте

Не думайте багато про те як, а просто робіть. Знову ж таки, саме розум зазвичай зупиняє нас від дій, навіть коли ми знаємо, що все буде добре. Так що йдіть і робіть те, що ви повинні робити, і не витрачайте більше енергії, ніж потрібно, на свої думки.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu