Кар'єра, Новини, Продуктивність, Технології

25 найпопулярніших безкоштовних онлайн-курсів 2021 року

06 Грудня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Пошуковик онлайн-курсів Class Central опублікував список найкращих курсів 2021 року. Усі 25 курсів безкоштовні.

1. “Основи: дані, дані, всюди” від Google на Coursera. Цей курс знайомить зі «світом аналізу даних за допомогою практичної навчальної програми, розробленої Google».

2. “Основи управління проєктами” від Google на Coursera. Цей курс розроблений «для того, щоб озброїти вас навичками, які необхідні новачкові в управлінні проєктами».

3. «Основи дизайну досвіду користувача (UX)» від Google на Coursera. Цей курс «озброє вас навичками, необхідними для роботи на початковому рівні у сфері дизайну досвіду користувача».

4. “Ставте питання, щоб приймати рішення на основі даних” від Google на Coursera. Цей курс допоможе вам навчитися ставити ефективні питання для прийняття рішень на основі даних.

5. “Підготуйте дані для дослідження” від Google на Coursera. У цьому курсі «ви дізнаєтеся, як використовувати електронні таблиці та SQL для отримання та використання даних, які потрібні для досягнення ваших цілей, а також як організувати та захистити дані».

6. “Запуск успішного проєкту” від Google на Coursera. «Цей курс покаже вам, як налаштувати проєкт на успіх на першому етапі його життєвого циклу: на етапі ініціювання проєкту».

7. “Обробка даних” від Google на Coursera. “У цьому курсі ви продовжите поглиблювати своє розуміння аналітики даних, а також концепцій та інструментів, які фахівці використовують у своїй роботі”.

8. «Почніть процес UX-дизайну: співпереживайте, формулюйте та вигадуйте» від Google на Coursera. “У цьому курсі ви завершите перші фази дизайну проєкту, який зможете включити у своє портфоліо”.

9. “Перша психологічна допомога: підтримка дітей та молоді” від Міністерства охорони здоров’я Англії на FutureLearn. Курс вчить дорослих «підтримувати психічне здоров’я дітей та молодих людей під час надзвичайних та кризових ситуацій».

10. “Аналізуйте дані, щоб знаходити відповіді” від Google на Coursera. У цьому курсі ви перейдете до фази аналізу у процесі аналізу даних.

11. “Excel для всіх: основні принципи” від Університету Британської Колумбії на edX. «Вивчіть основи Excel, включаючи обробку даних, керування електронними таблицями та базовий аналіз даних».

12. “Аналіз даних з мовою програмування R” від Google на Coursera. «Ви дізнаєтеся, як R дозволяє очищати, систематизувати, аналізувати та візуалізувати дані, а також складати звіти новими та ефективнішими способами».

13. “Вступ до статистики” від Стенфордського університету на Coursera. Цей курс допоможе «отримати базові навички, які підготують вас до вивчення складніших тем у галузі статистичного мислення та машинного навчання».

14. “Діліться даними за допомогою мистецтва візуалізації” від Google на Coursera. «Цей курс пояснить, як візуалізація допомагає продемонструвати ваші дані у житті. Ви також вивчите Tableau, платформу візуалізації даних».

15. “Agile-управління проєктами” від Google на Coursera. «Цей курс досліджує історію, підхід та філософію управління проєктами Agile, включаючи структуру Scrum».

16. “Планування проєкту: з’єднуємо все разом” від Google на Coursera. “Цей курс пояснює, як скласти карту проєкту на другій фазі його життєвого циклу: фазі планування”.

17. “Аналіз даних від Google: виконуємо case study” від Google на Coursera. Це восьмий курс, щоб отримати сертифікат Google Data Analytics. “У вас буде можливість зробити case study, який допоможе підготуватися до пошуку роботи в галузі аналізу даних”.

18. “Зелені рішення для забезпечення стійкості до стихійних лих та зміни клімату” від SDG Academy на edX. У курсі пояснюється, що таке nature-based solutions і як вони можуть підвищити стійкість до лих та впливів зміни клімату. Ще ви дізнаєтеся, як застосовувати nature-based solutions у роботі та повсякденному житті.

19. “Створюйте каркаси сайтів і прототипи низької точності” від Google на Coursera. “У цьому курсі ви продовжите розробляти мобільний додаток для професійного UX-портфоліо”.

20. “AWS: основи роботи хмари” від Amazon Web Services на Coursera. Курс призначений для технічних спеціалістів, які бажають вивчити основи AWS.

21. “Реалізація проєкту: запуск проєкту” від Google на Coursera. «Цей курс буде присвячений етапам виконання та завершення життєвого циклу проєкту».

22. “Python для науки про дані” від IBM на Coursera. На цьому курсі ви можете отримати базові навички Python для роботи з даними. За його підсумком ви реалізуєте практичний проєкт.

23.”Проведіть UX-дослідження та протестуйте ранні концепції” від Google на Coursera. «У цьому курсі ви дізнаєтесь, як планувати та проводити юзабіліті-тестування для збору фідбеку про дизайн».

24.”Основи AWS Cloud Practitioner від Amazon Web Services на Coursera“. Цей курс дає розуміння «фундаментальних концепцій хмари AWS, які допоможуть вам здобути впевненість і зробити внесок у хмарні проекти вашої компанії».

25.”Введення в адміністрування Google Workspace від Google Cloud на Coursera“. У цьому курсі «ви познайомитеся з Cloud Directory та дізнаєтеся, як поділити компанію на організаційні юніти, щоб спростити керування користувачами та сервісами».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu