Гроші, Кар'єра

Як отримувати більше грошей від своєї роботи

31 Жовтня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Експерт з фінансів Семюел Джеймс Уайт впевнений, що для отримання більшої зарплатні необхідно поставити себе на місце керівника, якого найбільше цікавить, скільки грошей ви приносите компанії. Щоб більше заробляти, спробуйте дивитися на ситуацію очима начальника і слідувати рекомендаціям нижче.

Запитайте себе, розумні чи ваші запити

Якщо ваша робота в цілому добре оплачується, швидше за все, ви не отримаєте надбавку тільки за виконання своїх завдань. Зрештою, якщо ви підете, компанія зможе залучити іншого талановитого фахівця.

Зрозуміло, якщо вас недооцінюють, то потрібно поговорити про збільшення зарплати. Інформацію про середній розмір щомісячного доходу фахівців вашого профілю можна легко знайти в інтернеті.

Але якщо ви десь посередині між цими двома випадками, то все йде трохи складніше. Доведеться попрацювати, щоб стати професіоналом, чия праця оплачується краще. Не думайте, що ви автоматично маєте право на більше. Будьте розумні і дивіться на ситуацію з точки зору компанії.

Станьте більш цінним співробітником

Переконайтеся, що компанія на вас покладається. Наприклад, якщо на вас тримаються контакти з ключовими клієнтами, то керівництво усвідомлює вашу цінність і серйозність наслідків вашого звільнення.

Якщо ви єдиний технічний фахівець, який вміє обслуговувати певні пристрої, то начальник також добре розуміє, що ваш відхід викличе хаос.

Бачите, до чого я хилю? Прагніть зайняти таку позицію, щоб компанія не змогла без вас працювати. Це допоможе збільшити заробіток, тому що керівництво буде відчайдушно намагатися утримати вас.

Постійно шукайте іншу роботу

У наш час працювати в одній компанії від закінчення університету до пенсії – нонсенс. Мілленіали змінюють місця як рукавички, так що вакансії варто переглядати хоча б раз в декілька років.

Якщо вас запросять в іншу компанію і запропонують більш високу зарплату, використовуйте цю інформацію під час обговорення фінансових питань з нинішнім начальником і простежте за його реакцією. Вас може вразити його прагнення залишити вас за будь-яку ціну.

Не дозволяйте керівництву думати, що воно володіє вами. Дайте зрозуміти, що ви людина, яка завжди шукає більш вигідні варіанти. Якщо ви цінний співробітник, то бос дуже постарається, щоб ви нікуди не поділися.

Якщо ви отримаєте кращу пропозицію, а нинішній роботодавець ніяк не поліпшить умови, просто переконайтеся в тому, що пора рухатися далі.

Дивіться на факти, а не на емоції

Важливо дивитися на вашу цінність як співробітника. Ніхто не збирається платити шестизначну зарплату за чисті туалети.

Якщо вас легко замінити, то у вас практично немає способів впливу на керівництво – якщо ви почнете висувати свої умови, то вас просто замінять.

Враховуйте всі аспекти вакансій. Наприклад, якщо одна компанія пропонує вам зарплату в $50 тисяч, а інша в $52 тисячі, яку ви виберете? Очевидним здається другий варіант, але що якщо перший роботодавець готовий щорічно давати вам додаткові сім днів відпустки?

Подібні моменти також необхідно брати до уваги при веденні переговорів про підвищення зарплати. Бонуси у вигляді додаткового тижня відпочинку теж мають значення, так що ніхто не дивиться на одні тільки цифри.

Висновок

Об’єктивність та справедливість – дві речі, які не враховує бізнес. Ви отримаєте підвищення зарплати, якщо досить цінні для цього.

З точки зору компанії, ви актив. Якщо ви не дуже привабливий актив, то вам не дадуть більше грошей і байдуже поставляться до вашого звільнення.

Пам’ятайте, що ключем до отримання надбавки є підвищення вашої значущості для бізнесу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu