Бізнес, Гроші

4 правила роботи зі скупими клієнтами

22 Жовтня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Якщо ви коли-небудь продавали товари або послуги, то напевно не раз чули, що у вас «занадто дорого». Редактор-фрілансер Лео Серафіко сформулювала чотири правила, які допоможуть впоратися з цим типом заперечень і залучити більше клієнтів.

Важливо зрозуміти, чому люди захочуть купити що-небудь саме у вас. Спробуйте встати на їх місце і подивитися, чого вартий ваш продукт і чи розумна ціна?

4 правила роботи зі скупими клієнтами - groshi, business4 правила роботи зі скупими клієнтами - groshi, business

Віра в цінність вашої пропозиції має велике значення. Як переконати в ній когось ще, якщо ви самі сумніваєтеся?

Якщо цей пункт вже пройдено, то ось чотири факти, які потрібно тримати в голові, коли клієнт скаржиться на дорожнечу.

Подібне заперечення може бути хорошим знаком

Людина, яка сперечається зі встановленою ціною, зацікавлена в покупці і готова до переговорів – особливо, якщо спілкування відбувається по телефону, через електронну пошту або месенджер. Якщо ж покупець відразу говорить «ні», то це майже завжди не підлягає обговоренню.

Це просто не ваш клієнт, і це нормально

Не всім потрібні ваші продукти або послуги, і це нічого не говорить про вас і ваш бізнес. Не зійдіть з розуму, отримавши відмову. В цьому немає нічого особистого, і ви будете відкинуті багато-багато разів, якщо продовжите займатися своєю справою – це підтвердить будь-який досвідчений чоловік.

Що ви можете спробувати, так провести розмову з клієнтами, які відмовились від покупок. Попросіть їх привести до вас своїх друзів. Запитайте, чи знають вони кого-небудь, кого може зацікавити ваша пропозиція, і, перш ніж закінчити розмову, обов’язково повідомте, як з вами можна зв’язатися в майбутньому. Зберігайте при цьому ввічливість та професіоналізм. Робота з клієнтами дуже важлива і потрібна, навіть якщо вони відмовились купувати у вас продукти чи послуги.

У бізнесі важлива гнучкість

Людям важко розлучатися з грошима, і це можна зрозуміти – заробити їх нелегко. З цієї причини корисно зберігати гнучкість при обговоренні ціни.

Якщо ви продаєте товари, постарайтеся зробити виробництво якомога дешевшим, щоб зуміти зберегти низькі ціни. Так покупці будуть відчувати, ніби отримують від вас більше.

Якщо ви продаєте послуги, то можете домовитися про зменшення обсягу роботи для зниження її вартості. Наприклад, редактор-фрілансер може зменшити кількість знаків в тексті.

Деякі клієнти не скупердяї, просто у них дійсно обмежений бюджет – особливо це стосується стартапів. Будьте готові до переговорів.

Не менш важливою є впевненість в своїй пропозиції

Не знижуйте ціни до межі тільки через страх втратити клієнтів. Якщо ви впевнені в своєму бізнесі і вам є що показати, не бійтеся цього.

Цінуйте свій продукт, і інші підуть по вашому прикладу. Не намагайтеся уславитися продавцем, у якого легко отримати знижку. Покупці будуть ставитися до вас з повагою, якщо в потрібний момент ви зможете наполягти на своєму.

Розібратися зі скупими клієнтами легко, якщо ви готові до їх заперечень. Важливо відповідати на них доброзичливо і професійно – далі ваша репутація буде говорити сама за себе.

І це правило стосується не тільки тих людей, яких не влаштовує ціна. Прагніть завжди залишати хороше враження, незалежно від того, вдався продаж чи ні.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu